قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت فیت دی را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 
 

قوانین و مقررات عمومی

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.


۱-
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
۲-
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
۳-
عضویت در سایت فیت دی رایگان است.

 
 

قوانین و مقررات خرید

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت

مرحله دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

مرحله سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط سایت فیت دی

مرحله چهارم: ارسال کالا توسط سایت فیت دی با پیک یا پست

نکته:
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت فیت دی حق دارد سفارش را باطل کند. 

 
 

شرایط حق امتیاز:

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و کلیه کالاها دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد است و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 
 

شرایط محصولات سایت:

سایت فیت دی اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

 
 

شرایط و حق کاربران:

۱- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت فیت دی به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

۲- یکی از مهمترین اولویتهای سایت فیت دی تأمین امنیت خاطر کاربران میباشد. لذا در این راستا نهایت تلاش خود را میکند که سفارشهای مشتریان را تحت بهترین شرایط به دست آنها برساند. در این میان گاهی ممکن است مسائلی رخ دهد که مشتری پس از دریافت سفارش خود تمایل به بازگرداندن کالای دریافتی داشته باشد که سایت فیت دی به منظور جلب رضایت مشتریان خود سیاست ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا را اتخاذ نموده است.

۳- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان فیت دی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

۴- اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات فیت دی (شماره تلفن ۷۷۱۱۳۶۲۸-۰۲۱) اطلاع داده شود.

 
 

شرایط و حق سایت فیت دی

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.

 

حق تکثیر © 2016 تمام حقوق برای سایت فیت دی محفوظ است. مقالات ارائه شده در سایت، بعنوان مطالب عمومی قلمداد می‌شوند، پس جایگزین توصیه‌های درمانی و تشخیص پزشکی نخواهد شد.

فیتنس,بدنسازی,رژیم غذایی