اینجانب اکبر آزاد، کارشناس ارشد رشته تربیت بدنی و مربی فیتنس هستم.

پس از اینکه ورزش حرفه­ ای دوومیدانی را به دلیل آسیب­دیدگی کنار گذاشتم، با جدیت مشغول ادامه تحصیل و گذراندن دوره­ های مربیگری شدم و به صورت پاره وقت در چند باشگاه فیتنس و سلامتی در تهران مشغول فعالیت شدم. در این زمان بود که ایده وب سایت فیتنس، کاهش و افزایش وزن به ذهنم رسید، بعد از مدتی شروع به تحقیقات و مطالعه در کتاب­ها، مقالات ترجمه شده و نشده پیشگامان حوزه تناسب اندام کردم و متوجه شدم خدمات در حوزه تناسب اندام و رژیم غذایی در ایران بسیار ضعیف و غیر علمی است و مربیان بسیار کمی با دانش روز دنیا فعالیت می­کنند.

من در چند ماه تلاش مستمر مرکز آموزشی فیتنس و رژیم غذایی با نام فیت دی را در اسفند ۱۳۹۳ تأسیس کردم، با طراحی وب سایت فیت دی و به اشتراک­ گذاری آموزش فیتنس و ایده ­های غذا خوردن سالم به صورت رایگان در شبکه های اجتماعی اینستاگرام با نام @fitday24  و کانال تلگرام @fitday24 ، به لطف خدا قادر به الهام بخشی هزاران نفر از زنان و مردان که به سمت یک سبک زندگی سالم بودند، شدم.

مشتریان من نتایج شگفت انگیزی در ۱۲ هفته و یا گاهی اوقات حتی زودتر کسب کردند. اینجانب از طریق ساخت بسته­ های آموزشی، دوره­ های حضوری و چاپ کتاب و مقاله دستور العمل­ های خودم را برای آموزش و راهنمایی ارائه می­کنم.

مجوز فعالیت گروه فیت دی:

logo-samandehi

حق تکثیر © 2016 تمام حقوق برای سایت فیت دی محفوظ است. مقالات ارائه شده در سایت، بعنوان مطالب عمومی قلمداد می‌شوند، پس جایگزین توصیه‌های درمانی و تشخیص پزشکی نخواهد شد.

فیتنس,بدنسازی,رژیم غذایی